Referencie

Globtour group a.s.

Vzájomná spolupráca funguje na veľmi profesionálnej úrovni. Veľmi oceňujeme spoľahlivosť, ochotu, flexibilitu, odbornosť, profesionálny a nadštandardný prístup.

Poďakovanie za dlhoročnú spoluprácu

Keď sa povie MiMi, ako prvé si vybavíme ochotný a ústretový prístup majiteľa Peťa Mitrengu, ktorý sa v telefóne usmieva aj vtedy, keď ho zastihneme hladného na obede, ležiaceho pod autobusom alebo mu práve voláme do postele kvôli aktuálnemu dianiu na ceste.

Martin Ďurica a Nikola Danková

Týmto emailom by sme sa ešte raz radi poďakovali Vašim super vodičom, ktorí nás vždy bezpečne a rýchlo dopravili tam, kde to bolo potrebné. Od začiatku nám spríjemňovali cestu ich vtipné poznámky a dobrá nálada, ktorú prenášali na nás.

INTOP, s.r.o., Hotel Smrek, Liptovský Hrádok

Oceňujeme Váš pozitívny prístup k práci, zodpovednosť a ochotu výjsť v ústrety požiadavkám našich klientov Boli sme spokojní s bezpečnou jazdou, ústretovosťou vodičov i vybavením autobusov, ktoré máte k dispozícii.

FIFO dobrá cestovka

Oceňujeme výborný prístup vodičov k našim klientom a obnovu Vášho vozového parku. Aj v ďalšej sezóne s Vami počítame tak na kyvadlovú dopravu, ako aj poznávacie zájazdy, ktoré naša cestovná kancelária organizuje.

MAS Horný Liptov

Dovoľte mi, aby som sa v mene MAS Horný Liptov poďakovala Vašej firme za zabezpečenie kvalitnej autobusovej dopravy do Českej Skalice a do Krakowa a okolia. Na základe reakcií účastníkov obidvoch akcií, ktoré sme zabezpečovali, bola doprava bezpečná, Váš prístup k cestujúcim v autobuse veľmi ústretový a korektný.