O nás

Firma Peter Mitrenga MIMI vznikla v roku 1996. Každoročne najazdíme tisíce kilometrov na Slovensku aj v zahraničí.

Počas dlhoročnej existencie zabezpečujeme kompletný servis v oblasti  autobusovej prepravy osôb. Medzi naše činnosti patrí prevádzkovanie nepravidelných a zmluvných prepráv po celej Európe, nakoľko dopravu zabezpečujeme pre renomované cestovné kancelárie, podniky, školy, športové kluby a iné subjekty nielen v okrese Liptovský Mikuláš.

Spoločnosť prevádzkujeme vo vlastnom objekte v Liptovskom Hrádku. Postupne rozširujeme a modernizujeme náš vozový park. Momentálne vlastníme 10 autobusov rôznych kvalitných značiek a prepravných kapacít.

Činnosť je poskytovaná s dôrazom na priania a potreby našich klientov. Kvalita služieb je garantovaná  profesionálnymi vodičmi, nonstop dispečingom a spoľahlivým vozovým parkom. Všetky autobusy sú vybavené satelitnou navigáciou a mobilnými telefónmi.

Na základe Vašich požiadaviek Vám zadarmo  a nezáväzne vypracujeme cenovú kalkuláciu zájazdu vrátane všetkých poplatkov spojených s Vašou prepravou.

Prepravné služby poskytujeme za prijateľné ceny, čo ocenilo už mnoho klientov.  Aj preto sa k nám pravidelne vracajú. Veríme, že budete patriť medzi nich.

S pozdravom Peter Mitrenga – majiteľ